درباره کمک سفر

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است. سایت کمک سفر با بیش از 10000 صفحه مطلب و محتوای جذاب و خواندنی در زمینه گردشگری و جاذبه های توریستی تمام کشورها در نتایج موتورهای جستجو دارای رتبه های بالاست و روزانه در حدود 10 هزار نفر از این سایت بازدید می کنند. این سایت تنها با هدف اطلاع رسانی از وضعیت گردشگری ایران و جهان و ارائه محتوا به مسافران و علاقه مندان به صنعت گردشگری راه اندازی شده است.

سایت کمک سفر تنها جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

در این سایت هیچ گونه خدماتی در خصوص فروش تور، رزرو هتل و بلیط پرواز، تعیین وقت سفارت ها، اخذ ویزا و بیمه مسافرتی صورت نمی گیرد و محتوا تنها جهت اطلاع رسانی و آموزش در سایت منتشر گردیده است و تنها آگهی آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری به صورت بنر، رپرتاژ آگهی و تبلیغات متنی در سایت قرار داده شده است.

بنابراین در صورتی که به هریک از خدمات یاد شده نیاز دارید تنها به منبع آن مراجعه کرده و با شماره تلفن های سایت کمک سفر جهت خدمات تور و ... تماس نگیرید.

 

فقط جهت سفارش آگهی و تبلیغات: 66908752-66908753

 

جهت سفارش آگهی 24 ساعته: 09365763452

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.

آخرین اخبار گردشگری و تورها

کمک سفر در شبکه های اجتماعی