تورهای لحظه آخری خارجی

در ایران و در کشورهای پیشرفته واژه تور لحظه آخری یا به اصطلاح Last Minute سالیان سال است که جایگاه خاصی بین مسافران، آژانس های مسافرتی، هتلداران و شرکت های هواپیمایی پیدا کرده و به بخشی جداناپذیر از صنعت گردشگری تبدیل شده است.

هر مقصد گردشگری به تناسب شرایط اقلیمی، آب و هوا، اقتصادی و ... دارای فصول پر مسافر و کم مسافر میباشد . صنعت گردشگری نیز مانند بسیاری از مشاغل دارای فصول High و Low میباشد.شرکت های فعال در زمینه ی فروش تورهای گردشگری در جهت به حداقل رساندن زیان، اقدامی در جهت پر شدن ظرفیت خود در این فصول کم مسافر کرده اند. این شرکت ها با ارائه آفرهای ویژه به مسافران از جمله درصد تخفیف هایی بین 5 الی 70 درصد، اقدام به برگزاری تور لحظه آخری کرده و مسافران را جهت استفاده از خدمات خود مجاب می نمایند.

برگزاری تور لحظه آخری گاهی در فصول سفر نیز انجام میشود. گاهی ظرفیت ها آنگونه که پیش بینی میشود پر نمی شوند و شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری برای اینکه جلوی ضرر بیشتر گرفته شود خدمات توریستی شامل تور، انواع و اقسام بلیط، هتل و ... ارائه می نمایند.

ارائه تور لحظه آخری تا چند سال پیش در محدوده کوچکی از دوستان، آشنایان، مسافران و مشتریان ثابت شرکت های مسافرتی و هتل ها صورت میگرفت. هم اکنون با راه اندازی وب سایت هایی در زمینه ی فروش تور لحظه آخری معرفی تورهای گردشکری بصورت منظم و طبق قواعد خاصی صورت می پذیرد. وب سایت کمک سفر مفتخر است با معرفی تور لحظه آخری گامی موثر در صنعت گردشگری برداشته و آفرها و خدمات تخفیف خورده آژانس های مسافرتی را در پیش روی هزاران مسافر قرار دهد.

 

تور لحظه آخری چیست؟

در حداقل فاصله زمانی تا تاریخ امکان پذیر بودن ثبت نام برای تورهای مسافرتی تا تکمیل ظرفیت تور، تور لحظه آخری قرار گرفته است. آژانس ها و هتل ها در اولین مرحله با کم کردن سود و در مرحله ی بعد با پذیرش ضرر کمتر اقدام به ارائه آفرهایی برای فروش و خالی نماندن ظرفیت خود می نمایند.

قابل ذکر است آفرها تنها برای مقاصدی که چارتر شده اند و عدم تکمیل ظرفیت باعث ایجاد ضرر مالی سنگینی برای آژانس خواهد شد، اجرا خواهد شد و هیچگاه برای مقاصد خاص و کم مسافر آفری وجود نخواهد داشت.

در راس کشورهایی که بیشترین تعداد تور لحظه آخری را دارند ترکیه و بعد از آن مالزی، سریلانکا، بلاروس و البته کشورهای پرطرفداری مانند امارات، تایلند و ... وجود دارد. به صورت معمول این حالت بیشتر برای کشورهایی پیش میاید که آن کشورها از گردشگران ایرانی ویزا نمی خواهند .

زمان پذیرش مسافران در ثبت نام تور لحظه آخری معمولا بین 1تا 3 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام تور گردشگری برای مقاصدی که نیاز به ویزا ندارند و 5 روز الی 10 روز برای مقاصدی که نیازمند ویزا هستند میباشد.

یکی از بزرگترین اهداف وب سایت کمک سفر این است که بتواند زمان تور لحظه آخری وآفرهای ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی و گردشگری را به متقاضیان و هموطنان عزیز داخل کشور اطلاع رسانی کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.

تبلیغات در سایت تور لحظه آخری | کمک سفر

سایت کمک سفر با بیش از 30000 صفحه مطلب و محتوای جذاب و خواندنی در زمینه گردشگری و جاذبه های توریستی تمام کشورها در نتایج موتورهای جستجو دارای رتبه های بالاست و با تبلیغات در این وب سایت می توانید تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت کمک سفر را که عموما علاقه مند به سفر و صنعت گردشگری هستند را از خدمات خود مطلع کنید.

تلفن جهت تبلیغات: 66908752-66908753
موبایل و تلگرام تبلیغات: 09365763452