ورود

عضویتبزرگترین جاذبه ی رستورانی در ایتالیا

در حدود 45 کیلومتری شمال ونیز در شهر نروسا دلا باتالیا Nervesa della Battaglia، رستورانی به نام Ai Pioppi وجود دارد. به غیر از غذا و نوشیدنی های عالی این رستوران، بزرگترین جاذبه ی آن سواری های مختلف، تاب ها و چرخ گردان است که صاحب رستوران برونو تقریبا همگی آنها را دست تنها ساخته است که سبب ایجاد بزرگترین جاذبه ی رستورانی در ایتالیا شده است.

50 سال پیش، زمانی که برونو مقداری سوسیس خریداری کرده و پس از برپا کردن یک دکه ی فروش غذا زیر سایه ی درختی، منتظر ماند تا ببیند آیا سر و کله ی کسی برای خرید پیدا می شود یا خیر. مایه ی تعجب است اما در عرض دو ساعت تمام غذاهای او به فروش رفتند و داستان «ای پیوپی» از آغاز می شود.

برونو بعد از تاسیس یک غذاخوری مناسب، برای اتصال تعدادی قلاب به چندین صندلی به آهنگری محلی مراجعه نمود، اما آهنگر به شدت مشغول بود و بدین ترتیب برونو تصمیم گرفت که خودش جوشکاری را بیاموزد. زمانی که او این هنر را آموخت، شروع به مجسم کردن و ساختن چیزهایی نمود که می توانست به رستوران خود اضافه کند تا مردم را به آن جلب کند. چهل سال بعد او یک پارک تفریحی کامل و تمام عیار در جنگل داشت که همه گونه سواری های هیجان انگیز، تاب، سرسره و حتی یک رولر کوستر داشت که از مسیری شیبدار به پایین حرکت می کرد.

"برونو و ای پیوپی" موضوع فیلم کوتاهی بودند که در سال 2013 تولید شد و همین موضوع باعث شد که افراد بیشتری به رستوران او جلب شوند. در فیلم، برونو در مورد آینده ی پارک محبوب خود سخنانی بیان می کند و می گوید: کاش می شد این پارک همین طور به کار خود ادامه دهد، اما من نمی توانم ایده هایم را به جانشینانم تحمیل کنم... بنابراین این انتخاب را به آنها واگذار می کنم.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید