کشتی کروز Norwegian Jade

کشتی کروز در 22 می سال 2006 در لنگرگاه سنت پدرو در لس آنجلس کالیفرنا نامگذاری و به آب انداخته شد. این کشتی بدنه ی کشتی در کارخانه ی کشتی سازی Meyer Werft واقع در شهر Papenburg در کشور آلمان ساخته شده و قابلیت عبور از کانال پاناما را نیز دارد.

کشتی کروز Norwegian Jade در خط مسافرتی NCL مشغول به کار می باشد که در اصل به عنوان "افتخار هاوایی" برای استقلال این خط از خطوط آمریکایی ساخته شد. تناژ خالص این کشتی 93500 می باشد.

بهترین راه برای بازدید از اهرام، قلعه ها، صومعه ها، جزایر رمانتیک و شهرهای لوکس و ثروتمند اروپایی کشتی Norwegian Jadeمی باشد که در تمام طول سال دریای مدیترانه را درمی نوردد. همچنان که توسط این کشتی از بندری به بندر دیگر سفر می کنید و شاهد سواحل شگفت انگیز آنها هستید.

بر روی عرشه ی کشتی در رستوران های طراز اول، فروشگاه های لوکس، استخرهای مخصوص شنا و مراکز ماساژ و . . . شب و روز سرگرم خواهید بود.

سرگرمی های فراوانی نیز برای بچه ها وجود. بنابراین جای تعجبی نیست که این کشتی به عنوان "برترین خط مسافرتی اروپا" برنده ی جایزه ی World Travel Award بوده است.

 

مشخصات کشتی کروز:

تناژ خالص ثبت شده: 93558

گنجایش مسافرین: 2042 نفر

طول کلی کشتی: 295 متر

آبخور کشتی: 9 متر

ماگزیمم عرض کشتی: 33 متر

سرعت: 28 گره دریایی

موتور: دیزل الکتریکی

خدمه: 1078 نفر

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.

تبلیغات در سایت تور لحظه آخری | کمک سفر

سایت کمک سفر با بیش از 30000 صفحه مطلب و محتوای جذاب و خواندنی در زمینه گردشگری و جاذبه های توریستی تمام کشورها در نتایج موتورهای جستجو دارای رتبه های بالاست و با تبلیغات در این وب سایت می توانید تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت کمک سفر را که عموما علاقه مند به سفر و صنعت گردشگری هستند را از خدمات خود مطلع کنید.

تلفن جهت تبلیغات: 66908752-66908753
موبایل و تلگرام تبلیغات: 09365763452