ورود

عضویتخانه درختی لوکس در سوئد

در شمال ‏سوئد نزدیکی مدار قطب شمال و در یکی از زیباترین نقاط جهان هتلی لوکس به نام ‏‏"اتاق هفتم"، به صورت خانه ای درختی ساخته شده است. هدف از ساخت هتل اتاق هفتم کم کردن فاصله بین انسان و طبیعت بوده است. ‏

این خانه درختی 55 متری دارای دو اتاق خواب، حمام و یک محوطه مبله برای استراحت نیز می باشد و ظرفیت اقامت پنج نفر ‏را دارد و علاوه بر پلکان، یک آسانسور کوچک نیز برای بالا رفتن دارد. ‏

این اقامتگاه چوبی در میان درختان به یک هتل سوئدی به نام ‏Treehotel‏ تعلق دارد که هدف آن معرفی نقاطی زیبا برای تماشای ‏شفق های قطبی در این کشور است.

داخل این خانه درختی از چوب ساخته شده و همین این خانه را بسیار سبک و ساده ‏می سازد و محیطی دوستانه و صمیمی در آن ایجاد کرده است. این خانه درختی لوکس در سوئد بر اساس کابین ها و کلبه های اسکاندیناوی طراحی شده است و به روی دوازده ستون در یک جنگل سرسبز و با ‏فاصله ده متر از سطح زمین قرار گرفته است. یکی از جذاب ترین ویژگی های این خانه ‏لوکس درختی وجود یک تراس در خارج از فضای مسقف خانه است که این امکان را به میهمانان این خانه درختی می دهد تا ‏بتوانند شب خود را با تماشای نورهای شمالی رنگارنگ به صبح برسانند.‏ ‏پنجره های بزرگی که این خانه درختی دارد این امکان را به ‏میهمانانش می دهد تا چشم اندازی زیبا از محیط اطراف و رودخانه داشته باشند.

شرکت سازنده ی این هتل لوکس شش خانه درختی دیگر نیز دارد که همگی به سبک کلبه های اسکاندیناوی ساخته ‏شده اند اما این خانه درختی جدیدترین، بزرگترین و بلندترین خانه درختی در میان آنهاست.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک در خبرنامه کمک سفر

captcha

کمک سفر در شبکه های اجتماعی

   (021) 66908752 - 66908753
   info@komaksafar.com

معرفی برترین تورهای داخلی