ورود

ثبت نامقوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی سایت کمک سفر:

کلیه خدمات سایت کمک سفر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون جرایم اینترنتی است و کاربر نیز متعاقبا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

کمک سفر بدون وابستگی مادی و معنوی به هیچ سازمان و نهاد و حزب و گروه سیاسی فعالیت خود را بنا نهاده است. هزینه های این سایت از طریق تبلیغات تامین می شود.

سایت کمک سفر از همه قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

سایت کمک سفر هیچ یک از خدمات فروش پکیج تور، رزرو هتل، بلیط پرواز و خدمات مشابه را ارائه نمی دهد و تنها اقدام به ارائه محتوا در زمینه صنعت گردشگری و معرفی خدمات آژانس های مسافرتی و گردشگری می کند.
کپی برداری از محتوای این سایت بدون ذکر منبع پیگرد قانونی داشته و با کپی کننده برخورد خواهد شد.
استفاده از خدمات سایت کمک سفر به منزله اطلاع کامل کاربر از قوانین می باشد.


هر گونه صحبت سیاسی و حزبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. همچنین نوشته های کاربران از نظر عدم مغایرات با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تخطی کاربران، علاوه بر حذف و عدم نمایش مطلب مذبور، حساب کاربر متخلف نیز حذف خواهد گردید.


هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند نام کاربری همه ی نام های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.


تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. نام کاربری به لاتین ایجاد نمایید. همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر وجود نخواهد داشت.


سایت کمک سفر مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از قوانین جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.


در صورت تشخیص تخلف، سایت کمک سفر اختیار مسدود سازی و بازگردانی اطلاعات قبل را بعد از گذشت مدتی مشخص دارا می باشد.
به نظرات همه کاربران احترام بگذارید و هیچ نظری را مورد تمسخر قرار ندهید.


در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.


سیستم امنیتی سایت همواره در حال رصد و بررسی فعالیت کاربران سایت خواهد بود و در صورت بروز تخلف از طرف هر یک از اعضا و یا دریافت شکایت، حساب کاربر خاطی حذف خواهد گردید. ضمناً این حق برای مدیر سایت محفوظ است که در صورت تشخیص به هر دلیلی عضویت فردی را از سایت حذف نماید. ضمنا آی پی کاربران هنگام عضویت و فعالیت در سایت ثبت می شود بنابراین در صورت بروز هرگونه شکایت قضایی از هر یک از کاربران، آی پی ایشان در اختیار مقامات قضایی قرار خواهد گرفت و از آن طریق آدرس دقیق منزل و دسترسی به ایشان مقدور خواهد بود.


هر گونه فعالیت تبلیغاتی از جمله ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی و یا استفاده از بخش نظرات بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.


موارد زیر در بخش اعمال غیر مجاز لحاظ گردیده و با مشاهده موارد زیر، حق دادخواست قانونی برای کمک سفر مجاز می باشد:

اقدام به نفوذ به اطلاعات سایر کاربران و هک نمودن سایت، استفاده از واژه های نادرست در بخش توضیحات و یا نظرات.


در راستای حفاظت از اطلاعات خصوصی افراد و رعایت قوانین اخلاقی، سایت متعهد می گردد که از این اطلاعات صرفا در راستای استفاده خود شخص از سایت بهره برده و به هیچ شکل اطلاعات افراد را در اختیار هیچ شرکت و یا نهادی قرار ندهد.