ورود

ثبت نامهتل ایران مشهد

اگر می خواهید به شهر مقدس مشهد سفر کنید و در کنار زیارت به بازدید از مراکز تفریحی و تجاری آن بپردازید، برای اقامت خود م یتوانید هتل چهار ستاره ایران مشهد را انتخاب نمایید. ایران هتل با سابقه ای ۴۰ ساله، از هتل های قدیمی و پیشگام در مشهد و در صنعت میهمانداری می باشد. هتل در خیابان شهید اندرزگو ( خسروی نو ) ، یکی از خیابان های مرکزی شهر مشهد، و به فاصله ۵ دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا ( ع ) – باب الجواد قرار دارد؛ نزدیکی هتل (هتل ایران) به مراکز عمده خرید بازار رضا،بازار مرکزی و بازار جنت و همچنین اماکن تاریخی و دیدنی مشهد، موزه های آستان قدس رضوی، آرامگاه و موزه نادری و پارک کوهسنگی، امکان خریدی راحت و بازدید از این اماکن را برای میهمانان عزیز فراهم کرده است.

در تمام اتاق ها تقریبا صندوق امانات نصب شده است. آموزش کارکنان هتل(هتل ایران مشهد) بر کیفیت خدمت رسانی آن افزوده است. از دیگر اقدامات قابل ذکر در این زمینه استفاده از مشاور و کارشناس بهداشت در تمام قسمت های هتل می باشد.

شما در هتل ایران می توانید از جکوزی استفاده نمایید و لذت ببرید. برای برگزاری مراسم امکانات جلسه و ضیافت فراهم شده است. در رستوران هتل می توانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و نوش جان نمایید.ترانسفر فرودگاه در صورت تمایل در اختیار شما قرار می گیرد.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید