ورود

عضویتهتل هلیا مشهد

مشهد مقدس سالیانه پذیرای هزاران دل عاشق است که برای زیارت امام رئوف به این شهر سفر می کنند. هتل های لوکس چهار(هتل هلیا مشهد) و پنج ستاره این شهر با امکانات ویژه خود آماده خدمت رسانی به میهمانان عزیز می باشند تا در مدت اقامت خود در این شهر مقدس بتوانند بیشترین بهره را ببرند. از جمله هتل های چهار ستاره شهر مشهد هتل هلیا مشهد می یباشد که گزینه مناسی برای کانی است که می خواهند اوقات خود را به خوشی و در محیطی آرام بگذرانند.

هتل هلیا مشهد با ۹۶ اتاق خود دارای امکانای همچون حمام، يخچال، تلويزيون رنگي، ويدئو، سيستم تلفن بين المللي و كانالهاي متعدد موسيقي و راديو و تهويه مطبوع می باشد.

مراسم ها و جلسه های مهم خود را می توانید در سالن مهمانی و سالن سمینار هتل برگذار نمایید. در صورت تمایل می توانید از ترانسفر فرودگاه استفاده نمایید. پذیرائی (صبحانه، ناهار، شام با منوی باز) و میز بوفه برای شما به بهترین نحو انجام می شود. کارکنان مجرب هتل حداکثر تلاش خود را برای ایجاد آرامش شما و فراهم آوردن فضایی پاکیزه بکار می گیرند تا شما نهایت رضایت را از هتل ذاشته باشید.این هتل با قیمتی نسبتا مناسب در موقعیت جغرافیایی خوبی در شهر مشهد قرار گرفته است. هتل هلیا مشهد روزهای خوشی را برای شما و خانوادتان فراهم خواهد نمود. از انتخاب این هتل (هتل هلیا مشهد) بدون تردید پشیمان نخواهید شد.

برای اقامت در مشهد می توانید هتل های چهار ستاره جواد مشهد و چهار ستاره آسیا مشهد را انتخاب نمایید. این هتل ها نیز دارای امکانات مناسبی برای شما می باشند.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک در خبرنامه کمک سفر

captcha

کمک سفر در شبکه های اجتماعی

   (021) 66908752 - 66908753
   info@komaksafar.com

معرفی برترین تورهای داخلی