ورود

عضویتوقت سفارت اسپانیا

راهنمای تعیین وقت سفارت و ویزای اسپانیا

در این مقاله راهنمای تعیین وقت سفارت اسپانیا و ویزای شینگن اسپانیا را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

وقت سفارت اسپانیا | دریافت وقت سفارت اسپانیا در تهران

سفارت های اتحادیه اروپا و اعضای اتحادیه شینگن قبل از درخواست ویزا نیاز به ثبت درخواست و همچنین دریافت وقت مصاحبه حضوری دارند. اگر قصد دریافت فرم درخواست ویزای اسپانیا و همچنین تعیین زمان مصاحبه را دارید باید به آدرس اینترنتی سفارت اسپانیا مراجعه کنید. لازم به ذکر است دریافت نوبت برای وقت سفارت اسپانیا به صورت تلفنی ممکن نمیباشد. با توجه به اینکه دریافت وقت سفارت اسپانیا بصورت آنلاین و اینترنتی انجام میشود، آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت اسپانیا نیاز دارند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود. در روند دریافت وقت سفارت اسپانیا، متقاضی باید پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل آن، درخواست خود را در وبسایت ثبت کرده و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نماید.

 

جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا و تهیه بیمه مسارفتی و ترجمه مدارک سفارت ها کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره ۰۹۳۶۳۲۹۷۱۷۹ در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

تلفن های تماس:  ۶۶۵۷۰۴۵۴     ۶۶۵۷۰۴۵۵

چک لیست مدارک وقت سفارت اسپانیا

از همه مدارک اصلی خود باید یک کپی تهیه کنید تا در پرونده شما ثبت شود، در سفارت  بعد از اینکه کپی را با اصل مدارک مطابقت دادند اصل آن ها را به شما باز می گردانند. همه مدارک فارسی باید به همراه ترجمه انگلیسی ارائه شوند.

هزینه صدور ویزا بر اساس گروه‌های سنی:

 • کودکان صفر تا ۶ سال: رایگان
 • کودکان ۶ تا ۱۲ سال: ۳۵یورو
 • افراد بالای۱۲ سال: ۶۰یورو

 

چک لیست ویزای توریستی اسپانیا

 • شناسنامه
 • گذرنامه: اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی متقاضی باشد.
 • سه قطعه عکس رنگی با زمینه سفید؛ در صورتی که اسامی همراهان در گذرنامه‌ی درخواست‌کننده‌ی ویزا ذکر شده باشد، دو قطعه عکس رنگی از هر کدام از همراهان نیز باید در مدارک موجود باشد.
 • آدرس محل کار و منزل متقاضی به طور دقیق
 • اسناد وضع اجتماعی حرفه‌ای و تمکن مالی شامل:

- ترجمه‌ آخرین حکم کارگزینی کارمندان بخش دولتی

- گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی‌

- ترجمه‌ روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی برای صاحبان شرکت‌های خصوصی

- کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها

- ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی برای مشاغل آزاد

 • مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی: پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی و مهر شده به سفارت ارائه شود.
 • ترجمه‌ سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
 • بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد اسپانیا.
 • در صورت لزوم، فاکتور پرداخت‌ شده‌ هتل در اسپانیا برای کل مدت اقامت
 • بیمه نامه بین‌المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدأ: متقاضیان ویزا باید بیمه‌ مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی‌هزار یورو است. شرکت بیمه‌ گذار باید دارای نماینده‌ای معتبر در کشور اسپانیا باشد.

 

وقت سفارت اسپانیا | مراحل درخواست وقت سفارت اسپانیا

اگر شما قصد ورود به خاک اسپانیا را دارید لازم است ویزای شینگن اسپانیا را دریافت کنید و اولین گام برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا دریافت وقت مصاحبه از سفارت اسپانیا  و تکمیل مدارک مربوط به این نوع ویزا می باشد.

 

روند دریافت ویزای شینگن اسپانیا

متقاضیان به منظور درخواست ویزای توریستی اسپانیا، ویزای تجاری اسپانیا و ... می‌توانند به آدرس اینترنتی که از طریق سایت سفارت اسپانیا مشخص شده، مراجعه کنند و پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل آن، درخواست خود را ثبت و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نمایند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود. از این رو آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت اسپانیا نیاز دارند.

 

وقت فوری سفارت از اسپانیا

وقت های فوری مربوط به سفارت ها بسیار محدود میباشد و به سرعت نیز پر میشودو از این رو چنانچه قصد دریافت وقت فوری سفارت اسپانیا را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

نکات مهمی که در هنگام مراجعه به سفارت و درخواست ویزای شینگن اسپانیا باید رعایت کنید:

 • در زمان مصاحبه یک کپی از کلیه مدارک را به همراه داشته باشید، زیرا اصل مدارک بعد از مطابقت به شما عودت داده شده و کپی آن‌ها در پرونده‌ی شما در سفارت اسپانیا باقی می‌ماند.
 • کلیه‌ مدارک فارسی باید دارای ترجمه رسمی باشند.
 • در صورت عدم پذیرش مدارک ارائه شده عودت نخواهد شد.
 • به دلیل تعداد بالای متقاضیان در ماه‌های تابستان و همچنین قبل از تعطیلات نوروز، ممکن است تعیین وقت مصاحبه چند هفته طول بکشد؛ علاوه بر این بررسی مدارک و صدور ویزا نیز ممکن است زمان بیشتری نیاز داشته باشد. از این رو، بهتر است برای تعیین تاریخ سفر، این موارد لحاظ شوند.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک در خبرنامه کمک سفر

captcha

کمک سفر در شبکه های اجتماعی

   (021) 66908752 - 66908753
   info@komaksafar.com

معرفی برترین تورهای داخلی