ورود

ثبت نامآمادگی اسکان 344 نفر مسافر در نوروز 99 در ماهنشان

تاریخ خبر: 6/اسفند/98

شهرستان ماهنشان آمادگی خو را در جهت اسکان 344 نفرشب مسافر در نوروز 99 اعلام کرد.

صبح امروز 5 اسفند 98 جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ماهنشان به ریاست فرماندار این شهرستان در محل فرمانداری ماهنشان برگزار

عابدین موسوی، مسئول اداره شهرستان ماهنشان در خصوص ظرفیت اسکان این شهرستان اظهار کرد: شهرستان ماهنشان آمادگی پذیرش 344 نفرشب مسافر در شهرهای ماهنشان و دندی را دارد.

وی افزود: اقامتگاههای بومگردی با ظرفیت اسکان 150 نفر، مهمان پذیرها و خانه های مسافر با ظرفیت اسکان 50 نفر و اسکان آموزش و پرورش با ظرفیت 124 نفر و سایر ادارات با ظرفیت اسکان 20 نفر آماده اسکان مسافران نوروزی است.

موسوی خاطرنشان کرد: خواناسازی آثار و بروزرسانی بیلبوردها و تابلوهای اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ماهنشان و معرفی آثار و جاذبه های شهرستان ماهنشان در دستور کار این اداره برای نوروز 99 قرار دارد.

از دیگر مصوبات این جلسه می توان به تشکیل اکیپ نظارتی مشترک ستاد اجرایی خدمات سفر، پاک‌سازی معابر و زیباسازی، پاکسازی جاده ها و رفع نواقصات، شستشوی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، لکه گیری آسفالت معابر و ترمیم سرعت گیرها و برپایی سفره هفت سین در  ورودی شهر ماهنشان و دندی اشاره کرد.

شهرستان ماهنشان را سرزمین جاذبه های شگفت انگیز می نامند. این شهرستان 194 اثر تاریخی ثبت شده در فهرست میراث ملی دارد که از جمله آثار شاخص آن می توان به قلعه تاریخی بهستان، کوههای رنگی ماهنشان، دربند قاطرچی، معدن بایجه باغ، دود کش جن، قلعه لک لک ها،  ییلاق قارقالان، منطقه حفاظت شده انگوران و ... اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید