ورود

عضویتادامه پرداخت ارز مسافرتی در سال ۹۸

با وجود گمانه زنی هایی برای حذف ارز مسافرتی در سال ۹۸، اما همچنان بانک های منتخب از صبح روز ۱۷ فروردین ماه قیمت های خود را برای فروش ارز مسافرتی به مسافران ارائه دادند.
طبق این گزارش،  شعب منتخب بانک های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و سامان که فروش ارز مسافرتی در آنها انجام می پذیرد، روزانه پس از دریافت قیمت ارز از سوی بانک مرکزی، شروع به توزیع ارز به مسافران خواهد کرد. هر روز بعد از ساعت ۱۱ قیمت فروش ارز مسافرتی به شعبه های منتخب بانکها اعلام می گردد و بعد از آن فروش ارز در بانک های عامل آغاز می شود.
در ادامه این گزارش ذکر شده است، بر اساس تجربه هفته های اخیر فروش ارز مسافرتی در شعب منتخب محدود است و روزانه این شعب تنها می توانند به تعداد مشخصی از مسافران ارز بفروشند.
مسافران خارج از کشوری که قصد تهیه ارز مسافرانی را دارند باید اسناد و مدارک خواسته شده خود را به شعب بانک های عامل ارائه دهند تا بتوانند برای کشورهای همسایه و مشترک المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی خریداری نمایند.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره کمک سفر | سایت مرجع گردشگری و تور

کمک سفر وب سایت مرجع خدمات گردشگری، صنعت توریسم، تورهای لحظه آخری، معرفی تورهای داخلی و خارجی، معرفی هتل های داخلی و خارجی، معرفی آژانس های مسافرتی و جاذبه های توریستی و اخبار گردشگری و همچنین اطلاع رسانی در خصوص خدمات اخذ ویزا و وقت مصاحبه سفارت ها است.

سایت کمک سفر تنها در جهت ارائه محتوا و اطلاع رسانی در زمینه صنعت گردشگری فعالیت می نماید.

بیشتر بخوانید.


تلفن جهت تبلیغات: 66908752-66908753(021)
موبایل و تلگرام تبلیغات: 09365763452