ورود

ثبت ناماعلام برنامه‌های تهران در نوروز 1399

تاریخ خبر: سه شنبه 29/بهمن/98

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران عصر روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه با حضور مدیران تمام دستگاه های عضو ستاد در محل استانداری تهران برگزار شد و طی این جلسه برنامه‌های نوروزی تهران در جلسه ستاد خدمات سفر استان اعلام شد.

28 بهمن‌ ماه 98، پرهام جانفشان، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های نوروزی اداره‌کل تهران در سه بخش شامل پیش از آغاز سفرهای نوروزی (1 تا ۲۵ اسفند)، آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ تا ۱۳ فروردین) و ایام بازگشت مسافران (۱۴ تا ۲۰ فروردین‌ماه) در دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر پیگیری و اجرا خواهد شد.

جانفشان افزود: ایجاد بازارچه‌های فروش و عرضه صنایع‌دستی با هدف گنجاندن صنایع‌دستی در سبد خرید نوروزی خانواده‌های تهرانی، طرح تشدید و بازرسی از تمامی تأسیسات گردشگری، پیرایش بصری محیط موزه‌ها و اماکن تاریخی در طرح استقبال از مسافران و گردشگران از اهم اقداماتی است که تا پیش از آغاز دور اول سفر نوروزی انجام خواهد شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران برنامه‌های ایام نوروز که در پایتخت برگزار می‌شود را شامل جشنواره‌های نوروزگاه در بیش از 10 نقطه پیش‌بینی‌شده در سطح شهر تهران، برگزاری تورهای نیم روزه و یک روزه تهران‌گردی در بیش از ۱۵ مسیر، برگزاری مسابقه عکس "نوروز تهران از نگاه گردشگر"، ایجاد کیوسک‌های نوروزی عرضه صنایع‌دستی، برپایی ستاد ۲۴ ساعته رسیدگی به شکایات سفر هم‌وطنان، عرضه ۲۰ تا ۴۰ درصدی تخفیف در مراکز اقامتی و پذیرایی منتخب و استقبال از میهمانان این استان در مبادی ورودی به پایتخت نظیر فرودگاه و راه‌آهن بیان کرد.

پرهام جانفشان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم که در نوروز ۹۹ توزیع نقشه، کتابچه‌های راهنما و تمام اقلام تبلیغاتی ارگان‌ها به‌صورت منسجم و در قالب یک بسته در اختیار گردشگران و مسافران قرار گیرد.

همچنین در جلسه ستاد خدمات سفر که به ریاست محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی در محل استانداری تهران برگزار شد مدیران دستگاه‌های عضو ستاد گزارش اقدامات خود را برای نوروز ۹۹ اعلام کردند.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید