ورود

ثبت نامبرگزاری نخستین جشنواره "رسانه و میراث‌ فرهنگی" در کردستان

تاریخ خبر: پنجشنبه 17/بهمن/98

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، عصر روز چهارشنبه 16 بهمن 98 نخستین جشنواره "رسانه و میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری" در استان کردستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مسئولان میراث فرهنگی و برخی دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی و اهالی رسانه و مطبوعات استان کردستان در سالن همایش های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برگزار شد، رتبه‌های برتر جشنواره معرفی شدند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان در این مراسم با اشاره به اهمیت و نقش رسانه در پیشبرد اهداف میراث فرهنگی گفت: رسانه‌ها در معرفی آثار و ابنیه های تاریخی نقش کلیدی و اساسی دارند و کردستان با دارا بودن جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری و فرهنگی بیش از پیش نیازمند ایفای نقش کلیدی رسانه ها در بعد معرفی است.

اسماعیل مریوانی ثبت جهانی آثار تاریخی و فرهنگی در هر کشوری را در توسعه اقتصادی، فرهنگی و رونق گردشگری مهم ارزیابی کرد و افزود: اقدامات لازم برای ثبت جهانی هورامان انجام شده که امید است این مهم در آینده نزدیک محقق شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از همراهی و همدلی رسانه‌ها با این اداره کل در زمینه های مختلف به ویژه ثبت جهانی هورامان سپاسگزاری کرد.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید