ورود

ثبت نامتشکیل انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی در بوشهر

تاریخ خبر: 5/اسفند/98

صبح امروز دوشنبه 5 اسفند 98 با حضور معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان و تعداد زیادی از مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی بوشهر، جلسه تشکیل انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی این استان در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد.

سکینه سالاری، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر در این جلسه گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان باید با کمک و هم‌فکری همه فعالان گردشگری استان انجام شود، چرا که آن‌ها که در بخش خصوصی به ‌شتاب این توسعه کمک می‌کنند. فکر و اندیشه جمعی فعالان گردشگری می‌تواند در این زمینه راهگشا باشد.

وی افزود: امروز شاهد تشکیل انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان خواهیم بود که این مهم می‌تواند در آینده برای رفع مشکلات پیش روی این واحدها راه‌گشا و تسهیل‌کننده امور باشد.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری این استان خاطرنشان کرد: این تشکل‌ها و انجمن‌ها به تدوین طرح جامع گردشگری استان کمک‌ می‌کند و می‌توانیم کمبودها را در این زمینه رفع و برای معرفی جاذبه‌ها و نقاط گردشگری استان هماهنگ‌تر از گذشته عمل کنیم.

در پایان این جلسه با رأی‌گیری حاضران از میان داوطلبان هیئت ‌مدیره و بازرسان در این تشکل، پنج نفر به‌عنوان اعضای اصلی هیئت ‌مدیره و یک نفر به‌عنوان بازرس در این تشکل انتخاب شدند.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید