ورود

ثبت نامپیش بینی افزایش 1۵ درصدی مسافران نوروزی به استان فارس

مصیب امیری، مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس روز دوشنبه 20 اسفند در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز 98 در جمع معاونین و مسئولان میراث فرهنگی شهرستان های استان، از پیش بینی رشد 1۵ درصدی ورود مسافران نوروزی به فارس خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس با اشاره به پیش بینی افزایش 1۵ درصدی ورود مسافران نوروزی به فارس، ضمن تاکید بر ارائه خدمات مطلوب و ایجاد فضای نشاط برای میهمانان نوروزی افزود: "قطعاً تعامل دستگاه های مختلف در اجرای برنامه های مصوب بسیار مهم و زمینه رضایتمندی گردشگران و مسافران نوروزی را فراهم خواهد کرد."

وی در ادامه افزود: "شهرستان های استان فارس باید از ظرفیت تشکل ها و انجمن‎ها برای حفاظت از میراث فرهنگی و برگزاری رویدادها بهره مند شوند. در نوروز 97، تعداد 1.860.831 نفر از اماکن تاریخی- فرهنگی تحت پوشش این اداره کل بازدید و تعداد 3.828.225 نفر شب اقامت در سال 97 ثبت شده است. همچنین پیش بینی می‌شود با افزایش ظرفیت اقامتی، ثبتهای جهانی محور ساسانی و منبت آباده با رشد 15 درصدی ورود مسافران نوروزی به استان فارس روبرو باشیم."

مدیر کل میراث فرهنگی فارس در خاتمه این نشست گفت: "تدابیر لازم برای  اسکان بیش از 500 هزار نفر شب اقامت در استان فارس در نظر گرفته شده است و امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته، خاطره ای خوش برای مسافران نوروزی این استان بجای بگذاریم."

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پیشنهادی کمک سفر