ورود

ثبت نامتالار موسیقی زینگ های گوانجو چین

در گوانجو جاذبه‌های متعدد و متنوعی وجود دارد که دلتان نخواهد آمد هرگز از هیچ کدام آنها بگذرید. تور گوانجو یکی از بی نظیر ترین و منحصر به فردترین تجربه‌های زندگی شما خواهد بود. یکی از این جاذبه‌های فوق العاده که در سفر به چین و به گوانجو نباید از دست دهید، بازدید از تالار موسیقی زینگ های Xinghai Concert Hall است.

هنگامی که به جزیره ی ارشا در گوانجو می‌روید و مشغول قدم زدن در میان باغ زیبا و دوست داشتنی مجسمه ها هستید، با بنایی با شکوه و خارق العاده‌ای رو برو خواهید شد که محل اجرای گروه ارکستر سمفونی است. این بنای زیبا تالار موسیقی زینگ های Xinghai Concert Hall نام دارد که نامش برگرفته زیان زینگ های آهنگ ساز معروف اهل گوانجو است که در همین شهر هم متولد شد. تالار مجلل و لوکس موسیقی زینگ های در سال 1998 افتتاح شد و بزرگترین و مجلل ترین تالار موسیقی با معماری اکوستیک در گوانجو است.

تالار موسیقی زینگ های گوانجو چین Xinghai Concert Hall در سال 1998 در جزیره ی ارشا در میان باغ مجسمه ها افتتاح شد.

موسیقی بخش جدایی ناپذیر از زندگی تک تک ما انسان‌ها است. تالار موسیقی زینگ های به عنوان بخشی از فرهنگ موسیقی چین توانسته است در قلب گوانجو دین خود را تا حد زیادی به موسیقی جهان ادا کند. در سفر به گوانجو، بازدید از تالار موسیقی زینگ های و حتی شرکت کردن در یکی از برنامه‌ها و کنسرت‌های اجرا شده در آن خاطره‌ای بی نظیری از گوانجو در ذهن شما به جای خواهد گذاشت.

 

بخش‌های مختلف تالار موسیقی زینگ های در گوانجو

چینی ها عاشق این هستند که موسیقی خود را به تمامی دنیا بشناسانند و از طریق تالار موسیقی زینگ های توانسته اند تا حد زیادی در جهان خود را در زمینه موسیقی مطرح کنند. تالار موسیقی زینگ های از 3 بخش مجزا تشکیل شده است؛ سالن مجلل و با شکوه اجرای سمفونی دارای 1500 صندلی برای تماشاگران و مخاطبان خود است؛ سالن اجرای موسیقی و سالن ابزار آلات و مواد موسیقی دو سالن دیگر آن هستند. این سالن‌ها پذیرای هنرمندان و موسیقی دانان بسیاری از سرتا سر دنیا بوده و هستند؛ برخی از این هنرمندان شناس عبارتند از گروه ارکستر سمفونی لندن، گروه ارکستر فیلادلفیا، گروه ارکستر ملی روس، گروه ارکستر فیل هارمونیک مونیخ، گروه ارکستر بی بی سی و بسیاری از گروه‌های موسیقی دیگر.

 

هتل های گوانجو در نزدیکی تالار موسیقی زینگ های

برخی از هتل‌های نزدیک به تالار موسیقی زینگ های عبارتند از:

  • هتل رامادا پرل Ramada Pearl Hotel Guangzhou
  • هتل جینگسونگ جیارون ریورساید بوتیک Jinsong Jiarun Riverside Boutique Apartment Hotel- Guangzhou)
  • هتل گوتانجو زینگچنگ (Guangzhou Xincheng Hotel)
  • هتل گوانجو گریت وال Guangzhou Great Wall Hotel
  • هتل گوانجو ریهو Guangzhou Ruihu Hotel Canton Fair

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید