ورود

ثبت نامجنگل پناهگاه فیل ها در پوکت

جنگل فیل ها در پوکت/ Elephant Jungle Sanctuary

در پناهگاه فیل پوکت، شما بزرگسالان فیل های کودچک را به شکلی که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید، تغذیه، بازی و استحمام می کنید. پناهگاه فیل ها در پوکت به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا با روشی اخلاقی و سرگرم کننده به فیل ها نزدیک شوند. زمان نردبان و سوار شدن بروی فیل تمام شد. در اینجا هیچ کس حیوانات را سوار نمی شود.

حمام گل فیل ها در جنگل فیل ها Phunget Jungle Sanctuary Phuket در ساحل نایتون است. معمولاً افراد بازدید صبح یا بعد از ظهر را رزرو می کنند و به طور مستقیم از هتل هایشان ترانسفر می شوند که بسیار مناسب است. ابتدا در مورد اردوگاههای توانبخشی و هدف از آن، توجیهی مختصر دریافت خواهید کرد.

در پناهگاه جنگل فیل پوکت غذا فیل ها را آماده می کنید، دارو برای فیل ها تهیه می کنید، فیل ها را تغذیه می کنید، به حمام گل فیل ها می روید و فیل ها را دوش بگیرید.

جنگل فیل در تلاش است تا ضمن ارائه یک تجربه منحصر به فرد ، ذهنیت خود را تغییر دهد. در این روش، این پناهگاه شما را دعوت می کند تا با آن غول های ملایم حمام کنید زیرا آنها دیگر وحشی نیستند بلکه حیوانات اهلی هستند و به مردم این امکان را می دهند تا محبت خود را به آنها نشان دهند.

در پناهگاه فیل ها پس از آن نحوه تهیه غذا برای حیوانات نشان داده شده است. کمی کثیف است ، اما سرگرم کننده است و به نظر می رسد همه از مفید بودن آن لذت می برند. پس از آماده شدن غذا، گروه کوچکی از فیل ها از دست افراد غذا می خورند. بچه های فیل ها در ابتدا معمولاً مردد هستند اما به سرعت از بازی های با کودکان لذت می برند که به همان اندازه بچه های انسان خوشحال به نظر می رسند!

گروه سپس به یک استخر آب گل آلود در نزدیکی می روند. فیل ها داخل آب قهوه ای می شوند و لذت می برند. بازدیدکنندگان از پرش به درون آب دریغ می کنند، اما این دوام چندانی ندارد. حمام گلی با فیل های موجود در Elephant Jungle Sanctuary Phuket گروه بعدتر به یک حوضچه آب تمیز منتقل می شود و در آنجا همه می توانند گل را شستشو دهند و دور دیگری از تفریح ​​ها را در خود جای دهند

پناهگاه فیل یکی از پناهگاه های جدید است که در سراسر تایلند باز می شود. حتی اگر همه پناهگاهها بی نقص نباشند، ذهن مسافران را تغییر می دهند. با داشتن پناهگاه های بیشتر، ترس و وحشت کمتر، آموزش بیشتر و احترام بیشتر برای این حیوانات نجیب وجود خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید