ورود

ثبت نامراه آهن کابلی فونیکولار کیف اوکراین

معرفی راه آهن کابلی فونیکولار کیف اوکراین Funicular Cable Railway

راه آهن کابلی فونیکولار بیش از 100 سال است که توسط ساکنان و گردشگران کیف مورد استفاده قرار گرفته است. این راه آهن بین سال های 1902 تا 1905 میلادی توسط یک مالک بلژیکی ساخته شد و در پیکره کوهستانی از طریق تپه شیب دار ولدیمیرسکا، میدان پوشتوا Poshtova در محله بازرگانی پودیل Podil در کیف پایتخت اوکراین را با شهر فوقانی که قدیمی ترین بخش شهر می باشد در میدان میخاییلفسکا به هم متصل کرد.

ایستگاه فوقانی شهر کیف مفصل دسترسی به تپه ولدیمیرسکا در میدان پشتووا و ایستگاه پایینی راه آهن کابلی فونیکولاراست که در سال 1929 افتتاح شد و طول آن طولانی تر شد.

راه آهن کابلی فونیکولار  یک راه مناسب برای رسیدن به کلیسای جامع سنت مایکل در صورت جلوگیری از پیاده روی شیب دار است. راه آهن کابلی فونیکولار به گردشگران این امکان را می دهد تا مناظر چشمگیر و زیبا از کیف را کشف کرده همچنین رودخانه دنیپر Dnieper را تماشا کنند. شیب کل این مسیر 36٪ است. این سیستم حمل و نقل ریلی به شما امکان می دهد تا به سرعت صعود کنید طول مسیر 222 متر و اختلاف ارتفاع بین ایستگاه ها 75 متر است.

در حال حاضر راه آهن کابلی فونیکولار کیف به طور فعال هم به عنوان حمل و نقل شهری و هم به عنوان یک جاذبه گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد وآخر هفته ها و تعطیلات عمومی اغلب دارای صف های طولانی مسافران است.هزینه ساخت این راه آهن ریلی در حدود 230 هزار روبل روسیه است.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید