ورود

ثبت نامتور چابهار

چابهار شهری بسیار مهم از لحاظ اقتصادی محسوب می شود. اما این همه ماجرا نیست! افراد بسیار زیادی در همه فصول به چابهار سفر کرده و از آب و هوای بهاری آن لذت می برند. همچنین دیدنی های بسیار زیادی که چابهار دارد همه را به سفر به این شهر ترغیب نموده است.

با ما همراه باشید تا بیشتر درباره چاربهار و تور چابهار بدانید.

کی به چابهار سفر کنیم؟

همانطور که از نام این شهر زیبا پیداست، در همه فصل ها هوایی بهاری و خوب را دارا می باشد. در چابهار همیشه می توانید از هوای معتدل لذت برید. در زمستان نیز سرمای هوا شما را اذیت نخواهد کرد. لازم به ذکر است که همیشه هوای چابهار کمی رو به سرد است اما در هر حال این گرما خیلی زیاد و آزار دهنده نخواهد بود.
در مجموع بهترین زمان سفر به شهر زیبای چابهار اوایل آبان تا اواسط فروردین می باشد.
همچنین در نظر داشته باشید که در نوروز شلوغی شهر زیاد شده و ممکن است قیمت ها با افزایش مواجه شود.

 

  • بندر گواتر

یکی از زیبا ترین محل های  چابهار بندر گواتر است که در مجاورت جنگل های حرا قرار گرفته است. این بندر از دیدنی ترین مکان های چابهار به حساب می آید.
لازم به ذگر است که در مواقع طوفانی به درون دریا نروید.

  • گل افشان چابهار

این منطقه دارای آتش فشان هایی است که از آن گل به بیرون می پاشد. چنین منظره ای فقط در سه جای دیگر دنیا وجود دارد. برای دیدن آن حتما به چابهار بروید و از آن لذت ببرید.

  • تالاب لیپار

تالاب لیپار یا تالاب صورتی نقطه بسیار زیبا و کمیابی در جهان است که اگر از تور های چابهار استفاده نمودید حتما از آن دیدن کنید.

صنایع دستی در چابهار

اگر به چابهار سفر کردید، فراموش نکنید که از صنایع دیدنی زیبای آن تعدادی وسیله خریداری کرده و به عنوان سوغاتی یا یادگاری به شهر خودتان بیاورید.
از صنایع دستی چابهار می توان سوزن دوزی، حصیر بافی، چادر بافی و آیینه دوزی را نام برد. همچنین صنایع دستی دیگری در چابهار وجود دارند که در نگاه اول دل مسافران این شهر را می ربایند. پس خرید آن ها را فراموش نکنید.

 

هتل های چابهار

دو تا از بهترین هتل های چابهار برای اقامت عبارتند از: هتل لاله چابهار و هتل بین المللی فردوس. این دو هتل از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردارند و به خوبی پاسخگوی نیازهای مسافران می باشند.

 

رستوران های چابهار

رستوران بام چابهار یکی از رستوران های بسیار خوب این شهر می باشد که غذاهای ایرانی و فرنگی به مسافران عرضه می کند. در این رستوران همچنین می توانید به موسیقی زنده گوش دهید.
رستوران معروف دیگر چابهار، رستوران بلوچ می باشد که غذاهای محلی مردم بلوچ را ارائه می کند. اگر شما هم کنجکاوید طعم غذاهای مختلف محلی را بپشید، این رستوران را از دست ندهید.
سایر رستوران های چابهار عبارتند از: رستوران براسان، رستوران مکران، رستوران خلیج و... این رستوران ها از نوع ساحلی می باشند و لذت خوردن غذای خوشمزه را برای شما دو برابر خواهند کرد.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید