ورود

ثبت نامهتل سنترا آندا دوی کرابی در تایلند

هتل سنترا آندا دوی کرابی یکی از هتل های معروف در منطقه کرابی در تایلند است که بسیاری از تور ها ارائه دهنده ی خدمات خود با کمک این هتل زییا می باشند. هتل دارای رتبه ۴ ستاره می باشد و از امکانات عالی به قدر کافی برخوردار است. در اتاق های این هتل، امکانات رفاهی و دکوراسیون به همراه تخت و مبلمان راحت وجود دارد.

برخی اتاق ها دارای سرویس ویژه ی نوزاد نیز می باشند که می توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید. برای صرف ناهار و شام خود می توانید از رستوران های معروف این هتل استفاده کنید. برای انتقال به فرودگاه سرویس ترانسفر فرودگاهی هتل سنترا آندا دوی کرابی در اختیار شماست. متاسفانه در هتل فروشگاه وجود ندارد بنابراین برای خرید باید به شهر بروید . در میان هتل های خوب تایلند می توانید به هتل پاتایا سنتر یا هتل ویستا و حتی رامادا پلازا منام ریورساید هم سر بزنید.

برای کسانی که با خودرو سفر می کنند پارکینگ اختصاصی در هتل وجود دارد. هتل سنترا آندا دوی کرابی در تایلند دارای فضای باز و باغ هایی است که توریست ها را به خود جذب می کنند. از طرفی کافی شاپ مهم این هتل در فضای باز دایر است. برای برگزاری مراسمات اداری و رسمی نظیر جلسه، همایش و … می توانید از سرویس های مجهز و سالن های هتل استفاده کنید.

اتاق ها به صورت اتاق های استاندارد، خانوادگی، سوئیت و اتاق و امکانات برای معلولین می باشد.

امکانات خانه داری، لباس شویی و خشک شویی و اتوکشی نیز در هتل دایر است. می توانید از مینی بار های هتل نیز استفاده کنید چرا که هزینه همه حساب شده است.

از نظر رفاهی و ورزشی دارای استخر، ماساژ سالن بدنسازی و جکوزی نیز می باشد. سالن ویژه ی بازی های کامپیوتری نیز در هتل دایر است. تنها در لابی هتل می توانید از اینترنت رایگان استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید