ورود

ثبت نامحضور انجمن اقامتگاه‌های بوم‌گردی آذربایجان‌غربی در نمایشگاه گردشگری تهران

تاریخ خبر: یکشنبه 20/بهمن/98

جلیل جباری، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی آذربایجان‌ غربی از حضور انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌ های بوم‌گردی این استان در سیزدهمین نمایشگاه بین ‌المللی گردشگری تهران خبر داد.

وی افزود: انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی آذربایجان ‌غربی که به‌تازگی تشکیل شده اولین فعالیت جدی خود را با حضور در نمایشگاه تهران تجربه خواهد کرد.

جباری خاطرنشان کرد: این انجمن دی ‌ماه گذشته و در پی فراخوان این اداره ‌کل مبنی بر راه‌ اندازی تشکل‌ های حرفه‌ای تأسیسات گردشگری، تشکیل شد و طی انتخاباتی، اعضای هیئت ‌مدیره خود را تعیین کرد.

او افزود: حضور در نمایشگاه گردشگری تهران فرصتی است تا این انجمن نوپا ضمن معرفی خود و جاذبه‌های استان، با دیگر انجمن‌ها و فعالین گردشگری مرتبط، ارتباطات و تعامل لازم را داشته باشد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی این استان تصریح کرد: اکنون تعداد اقامتگاه‌های بوم‌گردی آذربایجان ‌غربی 24 واحد است که بیست واحد عضو انجمن هستند و مابقی نیز قرار است به عضویت آن دربیایند. در حال حاضر مجموع ظرفیت پذیرش اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان 350 نفر است که البته این ظرفیت با توجه به اینکه هرساله واحدهای جدیدی احداث می‌شوند، افزایش خواهد یافت.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید