ورود

ثبت نامروز جهانی راهنمایان گردشگری در موزه مردم‌شناسی ارومیه

تاریخ خبر: شنبه 3/اسفند/98

به ‌نقل از روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی، گرامی‌داشت روز جهانی راهنمایان گردشگری در موزه مردم‌شناسی ارومیه برگزار گردید.

این مراسم که امروز 3 اسفند 98 برگزار شد، جلیل جباری مدیر‌کل این استان، نیز حضور داشت در سخنانی گفت: با توجه به برنامه‌های متنوعی که برای توسعه گردشگری استان تصویب شده است، تشکل‌های مردم‌نهاد و انجمن راهنمایان گردشگری استان می‌توانند در عملیاتی کردن این برنامه‌ها، نقشی تاثیر‌گذار و محوری داشته باشند.

جلیل جباری با اشاره به روحیه تعاون و همکاری که بین اعضای انجمن وجود دارد ادامه داد: اشتیاق و انگیزه بالای این انجمن برای توسعه گردشگری استان ستودنی است و ما نیز ضمن اعلام حمایت از طرحهای پیشنهادی، آمادگی داریم تا میزبان گردهمایی کشوری راهنمایان گردشگری باشیم.

این مراسم با یادآوری اصول حرفه‌ای انجمن جهانی راهنمایان گردشگری، تبریک سالروز تاسیس این نهاد و بازدید از بخش‌های مختلف موزه مردم‌شناسی ارومیه ادامه پیدا کرد. انجمن راهنمایان گردشگری آذربایجان غربی که به شکل حرفه‌ای آن مجددا بازسازی شده، هم‌ اکنون دارای 50 عضو است که عضوگیری از افراد متخصص و علاقه‌مند همچنان در دستور کار قرار دارد.

به اشتراک بگذارید

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید